Zoek een vacature (80)
v
v
Zoek een professionalAstorium bemiddelt professionals in IT, Finance en HRM op vrijwel alle niveaus voor vaste en tijdelijke functies.
Astorium

Aangenaam kennismaken!

Succesvolle organisaties weten dat presteren alleen kan wanneer je talent op de juiste manier selecteert, ontwikkelt en aanstuurt. Ons team van ervaren Consultants brengt organisaties en werkzoekenden effectief bij elkaar. 

Astorium wordt gevormd door gedreven, hoogopgeleide Consultants. Zij hebben veel werkervaring, zowel professioneel als leidinggevend. Hierdoor kunnen zij zich goed inleven in de uitdagingen van hun klanten en voor hen als klankbord dienen. De werving en selectie van professionals wordt uitgevoerd door academisch geschoolde arbeidspsychologen. Want selecteren, is een vak! Maak kennis met onze Consultants.

Vanuit onze vestigingen in Amsterdam en Den Haag werken we voor organisaties en werkzoekenden in heel Nederland.

Laat ons jou versterken!

Werken bij Astorium

Bij Astorium werken de beste arbeidsmarktspecialisten. Ben jij dat ook? Dan horen we graag van jou!

Drs Bart Jan van Trommel drs Bart Jan van Trommel, Algemeen Directeur
Expertise: Executive search, Finance, IT, Engineering
Branche: Oil & Gas, en Zorg
bjvtrommel@astorium.nl
06-51 57 80 38
Meer informatie

 Lennart Lieffering, Commercieel Directeur
Expertise: snijvlak IT, HRM en Finance
Branche: Energie en Zorg
llieffering@astorium.nl
06-11 90 45 71
Meer informatie
mr Petra van Trommel-Obèr mr Petra van Trommel-Obèr, Directeur Strategie
Expertise: Executive search, Consultancy & Coaching
Branche: Zakelijke dienstverlening, Zorg en Onderwijs
pvtrommel@astorium.nl
06-54 96 54 11
Meer informatie
 Caroline Janson, Senior Accountmanager 
cjanson@astorium.nl
06-21616451
Meer informatie
Rob Teunisse, Senior Consultant Rob Teunisse, Senior Accountmanager
Expertise: IT, Finance & HRM
Branches: Onderwijs, ZBO's en Woningcorporaties
rteunisse@astorium.nl
06-11 90 45 64
Meer informatie
Leonie Valkenburg, Msc, arbeidspsycholoog, Recruitment Consultant 

Tristan Schoof, Junior Accountmanager
tschoof@astorium.nl
06-11 90 45 72

Meer informatie


Priscilla van der Sluis, Vestigingsmanager
Expertise: HRM, Finance en IT
pvdsluis@astorium.nl
06- 11 90 45 67

Meer informatie


 

Anna Lucka, Senior Accountmanager
alucka@astorium.nl
06-11 27 42 65

Meer informatie


 

Iris Nuij, Recruitment & Sales Support Professional
inuij@astorium.nl
06-11 90 45 73

Meer informatie



 

Loïs Baumgart, Junior Recruiter 
lbaumgart@astorium.nl
06- 11 71 16 80

Meer informatie


 

Joyce van der Heiden, Accountmanager
jvdheiden@astorium.nl
06-11 90 46 03
Meer informatie

Maak persoonlijk kennis

Sinds 1999 zijn wij actief met het onderhouden van ons netwerk binnen IT, Finance en HRM. Degene die je nodig hebt en echt toegevoegde waarde levert voor jouw organisatie, die kennen en herkennen wij.

Neem hier alvast een kijkje in ons kandidatenbestand. Onze tarieven? Die zijn concurrerend, en met het loyaliteitsprogramma zijn wij een zeer interessante samenwerkingspartij voor de lange termijn. Wij rekenen het graag vrijblijvend aan je voor!